[PL] Aktualizacja CS2: Nowa Skrzynka i Kapsuła, 5 Naklejek, Wyścig Zbrojeń, Zeus i wiele więcej!

[PL] Aktualizacja CS2: Nowa Skrzynka i Kapsuła, 5 Naklejek, Wyścig Zbrojeń, Zeus i wiele więcej!

Oficjalnie: Po wielu miesiącach czekania na pokaźną aktualizację doczekaliśmy się czegoś mocnego. Pierwszy raz od oficjalnej premiery CS2 mamy coś, co drastycznie zmienia głosy w społeczności i mimo tego, że nie jest do końca tym, o co prosiliśmy, to przynosi kilka niesamowitych zmian. W tym artykule przybliżymy wam, co takiego znajduje się w aktualizacji Wezwanie do wyścigu.

  • Wyścig zbrojeń
  • Nowa skrzynka
  • Zeus x27 z malowaniem
  • Nóż Kukri
  • Nowa kapsuła z naklejkami
  • Zmiany w pozycjach i ilości naklejek
  • Nowy zestaw muzyczny
  • Ikona doświadczenia

Mamy sporo do omówienia, jednak niektóre detale pozwolimy sobie zachować na przyszłe wpisy. Teraz jednak zapraszamy do zgłębiania tajemnic nowej aktualizacji w CS2.

Nowa Skrzynka

Spójrzmy na to jak należy - jesteśmy stroną o skinach prawda? Nie możemy zacząć publikacji bez sprawdzenia w pierwszej kolejności co zawitało do gry w tym kontekście. Po prawie roku wyczekiwania, mamy coś nowego i nie jesteśmy zawiedzeni! Nowa skrzynka ma aż 17 nowych przedmiotów w tym 1 bardzo wyjątkowy, oraz nowy nóż w różnych odsłonach (o tym za chwilę). Sama skrzynka ma również unikatowy wygląd, którego wcześniej nie widzieliśmy i na pierwszy rzut oka prezentuje się naprawdę obiecująco.

Nóż Kukri

Po 3 latach (ostatnio nowy nóż widzieliśmy we wrześniu 2021 roku) możemy ugościć coś nadzwyczajnego. Nóż Kukri to odzwierciedlenie prawdziwej wersji noża, który cieszy się popularnością wśród cywili, jak i wojskowych, szczególnie w Nepalu. Przywitał nas sporą ilością wykończeń i solidnymi animacjami!

Zeus x27 w kolorze!

Długo wyczekiwany i spodziewany ruch ze strony Valve okazał się naprawdę dobrym trafem. CS2 lubi przepychać granice, a to właśnie jedna z nich. Zeus na Zeusie to miły smaczek i solidny debiut w świecie CS'a, a „Olympus” urozmaici niejeden ekwipunek.
Aktualizacja przyniosła jeszcze jedną zmianę, Zeus nie jest już jednorazowy! Po 30 sekundach od aktywacji można go użyć ponownie, także podwójna akcja z Zeusa stała się faktem.

Wyścig zbrojeń powrócił

Aktualizacja daje nadzieje na przywrócenie wszystkich trybów i map z CS:GO i finalnie po kilku miesiącach widzimy ruch w tym kierunku. Wyścig zbrojeń powraca z klasycznym pakietem map i odświeżoną wersją Shoots oraz Baggage. Od dnia aktualizacji, możecie znowu cieszyć się lżejszą formą rozgrywki.

Ogromne zmiany w naklejkach

Twórczość została wyniesiona na nowy poziom! Zniesienie limitu miejsc, na które może zostać przyklejona naklejka i przesunięcie granicy z 4 na 5 naklejek na broni odblokowała graczom solidne pole do popisu w kwestii kreatywności. Pożegnajcie bariery i przywitajcie wolność wyboru!

Nowa kapsuła

Poza nową skrzynką i nożem doczekaliśmy się świeżej kapsuły z naklejkami, która zawiera 21 nalepek przygotowanych przez społeczność. 3 w wersji foliowanej i 3 w wersji animowanej - obstawiamy, że kilka z nich chętnie zagości na waszych przedmiotach.

Nowy zestaw muzyczny

Sześć sztuk nowych zestawów muzycznych już czeka na was w grze.

Aktualizacja PD

Jeśli osiągnęliście wystarczająco Punktów Doświadczenia i dobiliście do pułapu, przy którym otrzymujecie jedynie zredukowaną wartość, przy waszej nazwie będziecie mogli dostrzec małą ikonkę ukazującą ten status.