[PL] Ekwipunek Streamerów: zipeL

[PL] Ekwipunek Streamerów: zipeL

Czy wciąż go zaliczamy?

Trochę czasu minęło od pierwszego i aż do teraz jedynego wpisu z serii oceniania zawartości konta i w końcu nadszedł czas na kolejną część!

Dzisiaj przybliżymy wam to, co w swoim ekwipunku posiada świetnie znany zipel. Streamer, twórca a co ostatnim czasem najważniejsze - właściciel Ecstatic, które na tegorocznym Majorze w Kopenhadze poradziło sobie lepiej, niż zakładały to przewidywania, przechodząc do fazy eliminacji.

Wartość przedmiotów

Przybliżona wartość, bez wliczania rzadkości, naklejek, poziomu zużycia szacowana jest na 382 000$, co daje pierwsze miejsce w zestawieniu twórców i jedno z wyższych w ogólnym rozrachunku całego CS2.

Przepełnione wartościowymi unikatami, nożami najwyższej klasy i naklejkami w cenach niezłego samochodu jest marzeniem nie jednego fana.

Ekskluzywne skiny

Jeśli jesteśmy w temacie cennych przedmiotów o wysokiej płynności, to wcale nie musimy długo szukać. Dwie pary Rękawiczek Sportowych | Vice w wersji Fabrycznie Nowe, każda warta blisko 20 000$. Do tego 108 noży (11 w wersji "Gem') i 59 par rękawiczek.

To jeszcze nie koniec luksusów. Jak przystało na prawdziwego konesera, zipeL może poszczycić się absolutnymi klasykami, takimi jak Dragon Lore, Fire Serpent oraz Howl, które są zwieńczeniem kolekcji.

Najwyższe/Najniższe zużycie

Tuż obok doborowego towarzystwa swoje miejsce znalazły też przedmioty nieco bardziej unikatowe. Skiny z oznaczeniem #1 (najniższy lub najwyższy poziom zużycia w całej grze) zagrzały miejsce w ekwipunku naszego ulubionego Duńczyka. Jednym z nich jest M9 Bayonet | Ultrafiolet, który w takim stanie prezentuje się wręcz obłędnie.

Kombinacje naklejek

Rzadkości nie można odmówić. Niesamowite CZ-75 z naklejonymi naklejkami wartymi prawie 150 000$ to niesamowita gratka, a to nie wszystko, bo P250 też nie może się powstydzić uroku.

Crafty to za mało!

Same naklejone naklejki to za mało. W ekwipunku zipeL ma również 27 niewykorzystanych naklejek, z czego 19 to wersja Holo. 8 z wcześniej wspomnianych 27 to mousesports - pokaźny udział w kolekcji.

Słowo podsumowania

Więcej wartości niż pomysłu, jednak łatwo się domyślić, że to wcale nie miał być tematyczny ekwipunek. Ogromna wartość, rozmaite składowe i szczypta unikalności mimo wszystko pozwala, by sklasyfikować go jako absolutny top.