[PL] Jak sprzedać skiny z CS2 za krypto waluty?

[PL] Jak sprzedać skiny z CS2 za krypto waluty?

Chcesz sprzedać skiny z CS2 natychmiast z wypłatą w krypto walucie? Żaden problem! Z tym krótkim poradnikiem poradzisz sobie z tym bez najmniejszych problemów w rekordowym tempie.

Stwórz konto na BitSkins

Aby wygodnie dokonać całej transakcji, musisz zarejestrować konto na BitSkins, na szczęście nie jest to trudne.

W celu rejestracji konta przejdź na BitSkins.com i kliknij przycisk, „Zarejestruj”, w prawym górnym rogu strony. Potwierdź, że masz więcej niż 18 lat i zaloguj się przy użyciu konta Steam, aby się zarejestrować.

Sprzedaż przedmiotów

1. Kliknij przycisk, „Sprzedaj” między ikonkami portfela i koszyka.

2. Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej - uzupełnij link do wymiany. Jeśli nie jesteś pewien, czy link jest odpowiedni, sprawdź go, w ustawieniach lub w tym miejscu.

3. Wybierz przedmioty, które chcesz wystawić na sprzedaż z Twojego ekwipunku Steam.

4. Ustal konkretne ceny, za które chcesz sprzedać skiny lub wspomóż się sugerowanymi cenami dostarczonymi przez BitSkins.

5. Kiedy już wybrałeś odpowiednie przedmioty i ustaliłeś ceny, kliknij przycisk, “Sprzedaj … Przedmiot/y/ów”.

6. Otwórz sekcję wymian na Steam. Używając informacji podanych przez BitSkins, upewnij się, że oferta pochodzi od prawdziwego bota BitSkins i nie jest próbą oszustwa.

❗Zweryfikuj, czy konkretny bot należy do grupy BitSkins, Inc: Bots (https://steamcommunity.com/groups/bitskinsbots), jeśli nie NATYCHMIAST ODRZUĆ OFERTĘ i skontaktuj się z działem Pomocy na stronie lub na
serwerze Discord
.

7. Jeśli wszystko jest w porządku, zaakceptuj ofertę, a przedmioty pojawią się na rynku.

8. Kiedy przedmiot zostanie sprzedany, balans zostanie od razu przypisany do portfela BitSkins.

Wypłata w krypto walucie

Po tym, jak balans trafi do Twojego portfela, możesz go wypłacić w formie krypto waluty.

Aby tego dokonać, kliknij ikonkę portfela i wybierz opcję, „Wypłać”,

Następnie, wybierz krypto walutę, która Ci pasuje. Oferujemy wypłaty bezpośrednio w BTC i LTC, ale możesz również użyć wypłaty na konto Binance i tam wybrać inną metodę.

Uzupełnij adres portfela, ilość, jaką chcesz wypłacić w Twojej walucie lub w krypto walucie oraz uzupełnij kod weryfikacji dwuetapowej wygenerowany przez aplikację zabezpieczającą. Jeśli nie posiadasz weryfikacji dwuetapowej, uzupełnij ją tutaj.

Następnie kliknij pole z potwierdzeniem oraz przycisk “wypłać”. Krypto waluta dotrze do ciebie najszybciej jak to tylko możliwe!

Jeśli przekroczysz próg maksymalnej wypłaty bez konieczności potwierdzania danych osobowych, zostaniesz poproszony o wykonanie tej czynności. Zgodnie z prawem przeciwdziałającym praniu pieniędzy, wymagamy potwierdzenia danych osobowych, aby odblokować nielimitowane wypłaty. Wszelkie procesy weryfikacyjne możesz uzupełnić tutaj.