[PL] Konto z naklejkami wartymi 1 000 000$ pozostaje zablokowane!

Historia konta

Jeśli nie wiecie, o co chodzi, to łapcie szybkie przypomnienie!
Konto o nazwie "Legend" straciło dostęp do możliwości wymieniania się przedmiotami już ponad 10 lat temu. Wedle informacji, blokada miała zostać zdjęta 17.03.2024 roku. Co w tym niezwykłego?

Zawartość ekwipunku to naklejki, o łącznej wartości ponad 1 000 000$! Dostęp do konta przechodził z rąk do wielokrotnie, ostatnim znanym właścicielem był legendarny McSkillet, który otworzył wszystkie kapsuły z naklejkami z Katowic 2014 jakie były na koncie (było ich prawie 300). Aktualny posiadacz liczył na zdjęcie restrykcji wraz z upływem wskazanego terminu - tak się jednak nie stało i blokada handlu wciąż widnieje.

Jaki jest dalszy plan?

Wedle słów właściciela, wciąż rozgląda się za potencjalnymi opcjami spieniężenia posiadanych przedmiotów. W krótkim "wywiadzie" udzielonym ohnePixelowi mówi, że będzie próbował sprzedać wszystko pod postacią broni z naklejonymi naklejkami.

Przyszłość konta

Los pozostaje niepewny, ponieważ Valve nie ma w zwyczaju przebaczania i ściągania słusznych blokad. Nie mamy również pewności co do informacji o przywróceniu dostępu do rynku Steam, dlatego rozwój sytuacji stoi pod dużym znakiem zapytania i prawdopodobnie konto zostanie jedynie reliktem przeszłości.