[PL] BitSkins wspiera YaLLa Esports z okazji "Compass"

[PL] BitSkins wspiera YaLLa Esports z okazji "Compass"

Dumnie możemy powiedzieć, że oficjalnie współpracujemy z YaLLa Esports, przodującą siłą na rynku organizacji zawodów i zmagań w esporcie wywodzącą się z Zjednoczonych Emiratów Arabskich by wspólnymi działaniami przygotować dla was "Compass", czyli duży turniej CS2, który odbędzie się już w czerwcu!

Nie tylko dołożymy starań by utrzymać najwyższy poziom rozgrywek, ale zadbamy o świetną atmosferę, kontakt ze społecznością i sporo nagród. Do rozpoczęcia zmagań pozostało jeszcze trochę czasu, ale emocje już nam towarzyszą!

“BitSkins stands as an important advocate and supporter of Counter-Strike. Their product seamlessly aligns with the essence of the game. We are thrilled to have a forward-thinking partner like BitSkins join our journey to make Compass the technologically most advanced esports circuit. We have a long-term vision of utilizing new technologies to enhance the Compass fan experience for all gamers, and partnerships like these are key to making it a reality.”  -Teemu Koski, VP of Media of YaLLa Esports

Jesienny Sezon Compass rozpoczął się pod koniec stycznia, a jego zwycięzca zagwarantuje sobie miejsce w głównym turnieju w czerwcu. Organizatorzy przewidzieli pokaźną sumę w puli nagród wynoszącą aż 400 000$. W drodze do Abu Dhabi pozsotało już tylko 12 zespołów.

Compass Fall '23 był prawdziwym hitem, zbierając widownię z całego świata utwierdzając YaLLa jako pewnego organizatora. Zmagania przyciągnęły 5 milionów wyświetleń kiedy 28 zespołów walczyło o 25 000$. Zwycięzcą okazała się świetnie znana niemiecka organizacja o nazwie BIG, tym samym zapewniając sobie miejsce w finałach YaLLa Compass 2024.

“Embracing the spirit of competition in the heart of the United Arab Emirates! We are proud to announce our new sponsorship with Compass. Together, we will navigate the esports landscape, setting a course for excellence and forging a path of excitement for gamers around the globe.” -Lukasz Berc, COO of BitSkins

BitSkins dołączyło do YaLLa, by wspólnymi siłami tworzyć najlepsze wspomnienia i turnieje w CS2. Nie tylko emocje na scenie się liczą, dlatego specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy sporo do wygrania. Już dziś możecie wygrać jeden z trzech noży do CS2, a już w czerwcu możecie spodziewać się prawdziwych rewelacji!