[PL] Kiedy odnawiają się cotygodniowe bonusy w CS2?

[PL] Kiedy odnawiają się cotygodniowe bonusy w CS2?

Każdego tygodnia, gdy gracie w CS2 macie szansę na darmowy bonus, by zgarnąć gruby pieniądz (zazwyczaj skrzynkę), w przedziale od 0.03$ aż do 100$ za niektóre przedmioty dostępne w puli. Samo granie i zdobywanie Punktów Doświadczenia, pozwala na przechodzenie przez następne rangi PD. Na każde 7 dni przysługują 2 wybory w tym gwarantowana jedna skrzynka, których wartości wahają się od 0.20$ do 85$.

Należy pamiętać, że reset ma miejsce tylko raz w tygodniu w konkretnym czasie, czyli równo o 3:00 CET (Czas Środkowoeuropejski) w każdą środę, co można przełożyć na następujące godziny w innych częściach świata:

PST (US): 18:00 (Wtorek)
CST (US): 20:00 (Wtorek)
EST (US): 21:00 (Wtorek)
GMT (UK): 02:00 (Środa)
MSK (RU): 05:00 (Środa)
IST (IN): 07:30 (Środa)
CST (CN): 10:00 (Środa)
JST (JP): 11:00 (Środa)
AEDT (AU): 13:00 (Środa)
NZDT (NZ): 15:00 (Środa)

Możecie to co trafiliście za prawdziwe pieniądze

Jeśli chcecie sprzedać wasze cotygodniowe trafy za prawdziwe pieniądze, możecie to zrobić dzięki BitSkins, gdzie dajemy wam możliwość wypłaty w krypto walucie lub na kartę Visa. Oczywiście możecie też wydać balans na inne przedmioty, które znajdziecie w niższych cenach niż na rynku Steam. Jeśli chcecie coś wystawić na sprzedaż, podążajcie za tymi krótkimi instrukcjami.

  1. Przejdźcie na BitSkins.com
  2. Zalogujcie się przez Steam
  3. Kliknijcie przycisk "Sprzedaj"
  4. Wybierzcie przedmioty przeznaczone na sprzedaż
  5. Ustalcie konkretną cenę
  6. Dokończcie procedruę poprzez zaakcpetowanie ODPOWIEDNIEJ OFERTY od bota BitSkins. Jeśli nie macie jeszcze Potwierdzenia Mobilnego Steam, zostaniecie o to poproszeni.
  7. Poczekajcie aż przedmiot się sprzeda.

Kiedy ktoś kupi wasz przedmiot, balans trafi do waszego portfela BitSkins, tam będziecie mogli go dalej gospodarować i wybrać, czy chcecie kupić coś innego czy wypłacić środki na kartę Visa lub w krypto walucie.