[PL] PGL Major Kopenhaga 2024 News - Finał

Wielki finał święta Counter - Strike'a był pięknym zwieńczeniem tego cudownego turnieju. Dobre dwa tygodnie zmagań dały nam niesamowite zwroty akcji, emocje i upragnionego zwycięzcę, który wbrew oczekiwaniom podniósł upragniony tytuł. NatusVincere, czyli drużyna zdecydowanie nietypowana do triumfu, dumnie wywalczyła pierwsze miejsce i zapisała się na kartach historii jako pierwszy zespół, który zdobył Majora w CS2.

Wynik z 2024 roku

Finał rozegrał się między dwoma zespołami, które świetnie siebie znają, a ich pojedynek mogliśmy oglądać już podczas finału Majora w Antwerpii w 2022 roku, gdzie FaZe pokonało NaVi 2:0.

Wynik z 2022 roku

W składzie słynnego NaVi, znalazło się jednak sporo nowych zawodników i ktoś, kto powraca do gry po dłuższym czasie może być lekko zorientowany.

HLTV

Międzynarodowa ekipa pokonała FaZe Clan w decydującym spotakniu wygrywając 2:1, dominując na Ancient oraz Inferno, jednak sprawa wcale nie była oczywista od początku, szczególnie, gdy FaZe wyrównało na 1:1 po miażdżącej przewadze na Mirage.

Zdjęcie pochodzi z profilu PGL na X

MVP spotkania został Valeriy 'b1t' Vakhovskiy.

PGL Major Kopenhaga 2024

Wszystkim uczestnikom tego wspaniałego wydarzenia należą się ogromne podziękowania, za starania, wysoki poziom i niepowtarzalne emocje. Gratulujemy zwycięzcom, ale również każdemu, kto brał udział w tej rywalizacji. Wiele świetnych drużyn i zawodników ponownie utwierdziło nas w miłości do gry.