[PL] Najlepsze noże do 150$ w CS2 - Część 1!

Chyba każdy z nas kiedyś myślał o zakupie wyśnionego noża, jednak nie zawsze mieliśmy taką możliwość. Budżetowe noże wcale nie należą do brzydkich, a w połączeniu z dobrymi rękawiczkami mogą wyglądać na zdecydowanie droższe, niż są w rzeczywistości. Wszyscy kochamy skiny, dlatego prezentujemy wam pierwszą część cyklu, w którym przedstawimy, że za dobrze wyglądający ekwipunek nie trzeba płacić milionów!

Kolejność przedstawionych noży jest losowa, ceny pochodzą z 10 marca 2024 roku.

  1. ★ Huntsman Knife | Bright Water (Factory New) - 150$ (Taniej niż na Steam o 22%)

Prosty i skuteczny, czyste ostrze, bez odprysków i rys, idealnie nadaje się do niebieskiego ekwipunku, łatwość do wkomponowania w duet z rękawiczkami pozwala na proste ulepszenia w przyszłości.

2. ★ Ursus Knife | Forest DDPAT (Field-Tested) - 135$ (Taniej niż na Steam o 13%)

Prawie nienaganny stan ostrza, minimalistyczne wykończenia i wojskowy charakter. Ursus w tym wydaniu chętnie wzbogaci każdy zielony ekwipunek lub stanie się centrum budowy nowego!

3. ★ Bowie Knife | Black Laminate (Field-Tested) - 111$ (Taniej niż na Steam o 26%)

Surowy i solidny wygląd definiuje nóż Bowie, klimaty dzikiego zachodu są mu dobrze znane, duże ostrze świetnie sprawdza się w różnych przeznaczeniach, a czarne dodatki tylko dodają mu mocy.

4. ★ Falchion Knife | Damascus Steel (Field-Tested) - 144$ (Taniej niż na Steam o 23%)

Falchion to jeden z najbardziej niedocenianych noży w całej grze, świetne animacje, dobre wykończenia i relatywnie niska cena robią z niego naprawdę mocnego zawodnika! Połysk i prostota.

5. ★ Shadow Daggers | Lore (Field-Tested) - 121$ (Taniej niż na Steam o 21%)

Tak tak wiemy - nikt ich nie lubi, ale dajmy im szanse! "Wiedza" to jedno z tych wykończeń, które na każdym nożu wygląda bardzo dobrze i tutaj wcale nie jest inaczej, Żywy kolor, brak większych śladów zużycia, do tego iście królewskie insygnia na ostrzach.

❗Przypominamy, że jeśli chcecie sami wypróbować niektóre połączenia lub noże dostępne na BitSkins, serdecznie zapraszamy na serwer❗

Link do krótkiego poradnika jak dołączyć na serwer!