[PL] Dlaczego nie widzę niektórych przedmiotów w ekwipunku Steam?

[PL] Dlaczego nie widzę niektórych przedmiotów w ekwipunku Steam?

Jeśli w ciągu ostatnich 6 tygodni próbowałeś załadować ekwipunek innej osoby, być może zauważyłeś, że niektóre przedmioty nie są widoczne. Na przykład, gdy podczas rozgrywki dostrzegłeś świetnie wyglądające combo i chciałeś sprawdzić dokładnie co to za przedmioty, po otworzeniu ekwipunku mogła spotkać cię niemiła niespodzianka — zwyczajnie ich tam nie było, a ty masz zwidy?

Nie, w niedalekiej przeszłości Valve zmieniło dostęp do wglądu w zawartość ekwipunków graczy i nie ma na to żadnego lekarstwa, a ten artykuł ma za zadanie wyjaśnić, co takiego się wydarzyło.

Na początku kwietnia tego roku, konkretnie 2 dnia miesiąca, Steam otrzymał kilka zmian dedykowanych dla CS2 zmian, a jedną z nich była ta zacytowana poniżej:

Od teraz zakupione i otrzymane drogą wymiany przedmioty z Counter-Strike 2 nie będą widoczne dla innych użytkowników przeglądających wasz ekwipunek Steam przez 10 dni.

Tak jak wyjaśnia Valve, otrzymane przedmioty nie będą widoczne dla innych przez aż 10 dni. Oczywiście ty jako właściciel możesz je zobaczyć, a w trakcie rozgrywki również nie ma żadnych problemów, jednak głównie odbiło się to szerokim echem na stronach i bazach danych, które polegały na aktualizowaniu ekwipunków graczy.

Jak to wpływa na BitSkins?

Dla tych, którzy się zastanawiają, jak wpłynie to na kupowanie i sprzedawanie na BitSkins, już teraz możemy zdjąć kamień z waszych serc. Faktycznie przez 10 dni nie będziemy mogli zobaczyć waszych przedmiotów, tak po 10 dniach możecie normalnie je sprzedać, a z racji na to, że wszystkim zajmują się boty, nie musicie martwić się o problemy z potwierdzeniem, czy dany przedmiot to ten odpowiedni i czy przypadkiem nie sprzedacie innego noża.

Ciężkie czasy pozwalają nam ulepszać nasze usługi, dlatego pomimo tak niespodziewanych aktualizacji, pozostajemy najbezpieczniejszym miejscem do sprzedaży i kupna przedmiotów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie zapewnionym przez BitSkins, kliknijcie TUTAJ.