[PL] Najlepsze mapy treningowe

Przez ostatnie kilka miesięcy tworzyliśmy wiele poradników na temat poprawy czasu reakcji, kontroli broni czy nawet rutynowej rozgrzewki. Wszystkie z nich miały jedną wspólną cechę — służyły jako materiały, dzięki którym łatwiej będzie wam rozwijać wasze umiejętności w CS2. Z czasem zauważyliśmy, że brakuje kluczowej sprawy, jaką jest dedykowana lista map, która przybliży was do perfekcyjnych praktyk. Warsztat Steam jest pełen przeróżnych map i narzędzi do treningu, jednak by ułatwić wam, zadanie przychodzimy do was z gotową listą tych najlepszych!

Aim Botz

Niepodważalny król map! Ikoniczna i świetnie znana każdemu z graczy mapa, która spełnia wszystkie podstawowe założenia narzędzia treningowego. Szeroki zakres trybów, możliwość zmiany zachowań botów, specjalne wyzwania i ustawienia czynią z Aim Bot jedną z najlepszych i najprostszych map do praktykowania strzelectwa!

CSStats

Stworzona przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w świecie Counter - Strike mapa robi naprawdę dobre wrażenie. ESL dołożyło wszelkich starań, by wszystko, co niezbędne do efektywnych ćwiczeń było w zasięgu ręki. Konfigurowanie zachowań botów, uzbrojenia, pancerza, a nawet stylu poruszania to świetne rzeczy, które pozwolą dopasować poziom wyzwania do naszego stopnia zaawansowania. Tryb „headshot only” to znakomity dodatek, a prosty układ mapy ułatwia efektywne trenowanie.

Aim Training

Niezliczone opcje ustawień, pęczek map do wyboru a co za tym idzie, scenariuszy rozgrywki dają, nam fuzję możliwości, jaką jest Aim Training. Jedna z najbardziej zaawansowanych map dostępnych w Warsztacie Steam, zebrała już ponad 13 000 pięciogwiazdkowych ocen! Mapa idealnie nadaje się do ćwiczenia wszystkich aspektów strzelania i kontroli nad bronią w CS2.

Recoil Master

Stworzona przez twórcę Aim Botz, Recoil Master to mapa przeznaczona do uczenia się perfekcyjnego prowadzenia ognia ciągłego. Bez wahania, możemy nadać jej tytuł najlepszej mapy w sferze nauki panowania nad bronią.

KZ _HUB

Chcesz poprawić styl poruszania? Jeśli tak, to dalej nie musisz szukać. KZ_HUB to wszystko, czego potrzeba — prosta w budowie, ale utrzymująca wymagający poziom. Dzięki wbudowanemu stoperowi łatwo będziecie mogli śledzić wasze postępy, ale poza czasem zauważalna będzie też różnica w samej grze. Z czasem mapa staje się trudniejsza, a na dodatek świetnie współgra z sytuacjami z prawdziwego meczu.

GGPredict Training Hub

Z kilkoma poziomami treningu strzeleckiego, szerokim zestawem możliwości i ustawień, Training Hub definitywnie zagrzeje miejsce w waszym zestawie rozgrzewkowym. Mapa zawiera również elementy nauki surfingu, ruchu na drabinach i wiele więcej, co czyni z niej bardzo uniwersalne narzędzie. Wyzwanie 50 zabójstw to całkiem przyjemna miara progresu, która łączy przyjemność z efektywnym treningiem i powtarzalnością naszego celowania.